Bang & Olufsen BeoPlay S8

Výrobce high-end audia Bang & Olufsen rozšířil svojí řadu PLAY o nové bezdrátové reproduktory BeoPlay S8. Nový stereo systém je navržen tak, aby snadno doplnil stávající řadu reprodktorů BeoLab 14 a snadno „zapadl“ na jakékoliv místo v domě. Svým designem, který navrhl dánský industriální designér Torsten Valeur je BeoPlay S8 nenápadnou řadou a hlavně díky čistým tvarům, ideálním stylovým doplňkem.Bang & Olufsen BeoPlay S8 black

Reproduktory ve tvaru vázy jsou tak nerušeným prvkem v domě nebo třeba kanceláři. Bang & Olufsen ovšem nabízí příslušenství i pro montáž na stěnu.

Hliníkový subwoofer šopovaný drobnými perličkami, obsahuje 280 W zesilovač třídy D. V reproduktorech o průměru 2,5 palce nalezneme 140 W výkon a zesilovač taktéž třídy D. Audio systém BeoPlay S8 využívá technologii AirPlay, lze jej tedy bezdrátově připojit na téměř jakékoliv zařízení bez nutnosti použití kabelů.

BeoPlay S8 je k dostání jak kamenných obchodech Bang & Olufsen tak i na internetových stránkách společnosti, za cenu 1 199 Euro (cca 33 500 Kč).

Bang&Olufsen BeoPlay S8 Bang&Olufsen BeoPlayS8 Bang & Olufsen - BeoPlay S8

Koukněte také na

Diamond Aircraft DA50-V Be Unique

Cestovat po silnicích a dálnicích vás přestává bavit? Moře nemáme a kupovat si luxusní private …

Napsat komentář