Bang & Olufsen BeoPlay H8

Bang & Olufsen představili na veletrhu CES 2015 svá první bezdrátová sluchátka BeoPlay H8. Ke spolupráci si opět přizvali dánského průmyslového designéra Jakoba Wagnera, který se již podílel na modelu BeoPlay H2. Nová bezdrátová sluchátka jsou opět vyrobeny z prvotřídních materiálů jako je eloxovaný hliník, hovězí kůže a jemná kůže z beránka.

„S BeoPlay H8 jsme udělali něco komplexně jednoduchého a snadné k použití,“ řekl Jakob Wagner a zároveň dodává „zaměřili jsme se na využití správných materiálů inteligentním způsobem, takže se můžete soustředit na zážitek z poslechu a zároveň se těšit intuitivní použitelnosti.“Bang & Olufsen BeoPlay H8

Sluchátka pracují s technologií Bluetooth 4.0 s pomocí kodeku aptX. Jejich velkou předností je dotykové ovládání, které Vám umožní nejen nastavovat přehrávání, změnu skladeb, ovládat hlasitost, odpovídat na hovory, ale také pomocí technologie Active Noise Cancellation můžete nahrát jednoduché intuitivní gesto pro náhlé ztlumení. Pokud hledáte všechna tato tlačítka, hledáte marně. Jediné tlačítko je pro zapínání a veškeré ovládání je přes dotek sluchátek.H8-14JS-Lo06

Bang & Olufsen BeoPlay H8 nabídnou téměř zarážejících 14 hodin poslechu na jedno nabití. Pokud se už teď bojíte díky bateriím váhy, není to vůbec špatné. Ačkoliv drátový model BeoPlay H2 váží 155 gramů, nové sluchátka jsou o pouhých 100 gramů těžší. S technologií kterou nabízejí je hodnota 255 gramů spíše zarážející. V této třídě je běžná váha takto, či hůře vybavených sluchátek mezi 360 až 600 gramy.

Sluchátka BeoPlay H8 jsou vyrobeny pouze ve dvou barevných variantách Gray Hazel a Argilla Brigh. Zakoupit je můžete za částku 255 Euro (cca 7 015 Kč) přímo na stránkách výrobce BeoPlay.com.

H8-14JS-Lo02 H8-14JS-Lo07 Sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay H8  Bang & Olufsen BeoPlay H8 H8-14JS-Lo03 H8-14JS-Lo05

 

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář