Bang & Olufsen BeoPlay A2

Přenosné bluetooth reproduktory jsou poslední dobou čím dál více populární. A až doposud byla nabídka na trhu pouze v segmentu nižší a střední třídy. Náročnému posluchači tak nezbývalo na cestách nic jiného, než používat svá „high-endová“ sluchátka nebo vyčkat na příjezd domů ke kvalitní reproduktorové soustavě.

Nové Bang & Olufsen BeoPlay A2 jsou jako čerstvý vánek mezi stojatými vodami průměrného zvuku přenosných bluetooth reproduktorů. Samozřejmě při zachování preciznosti společnosti Bang & Olufsen i u tohoto přístroje.

Elegantní design je kombinací hliníkové základny s polymerní mřížkou z každé strany a krátkým popruhem k pohodlnému přenášení. Rozměry přístroje jsou 25,6 x 14,2 x 4,4 centimetrů a k dostání je v barevných variantách šedé, zelené a černé.bang-olufsen-beoplay-a2

Nebyla by to firma B&O kdyby přístroj nenabízel špičkové parametry, těžko dosažitelné ve své třídě. Nové B&O BeoPlay A2 se pyšní výdrží až 20 hoin nepřetržitého přehrávání díky Li-ion baterii. Ta je údajně plně nabita během tří hodin.
O připojení k zařízení se postará modul Bluetooth s nejnovějším protokolem 4.0 nebo klasický line-in konektor pro připojení jiných zařízení. Dalšími konektory jsou USB a obvyklý DC-IN které slouží pouze k nabíjení.

Konečný výkon 180W mají na starosti 2 širokopásmové reproduktory, 2 výškové reproduktory a 2 basové reproduktory. Frekvenční rozsah je od 55 Hz do 20 000 Hz. Váha celého přístroje je 1,1 kilogramu.

Bang & Olufsen BeoPlay A2 zakoupíte na stránkách výrobce nebo u Vašeho oblíbeného distributora za cenu 350 Euro (cca 9 600 Kč).

bang & olufsen beoplay a2 bang & olufsen-beoplay-a2 bang olufsen beoplay a2

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář