Bang & Olufsen – Beolit 12 White Edition

Vzpomínáte si na elegantní a noblesní přenosný reproduktor Bang & Olufsen Beolit 12 pro iPhone, který přišel na trh před dvěma roky? V roce 2012 získal prestižní ocenění Red Dot v kategorii „Best Product Design“. Byl k dispozici v několika barvách v kombinaci s černou, jako nejvíce populární barvou. Dánská firma nyní uvedla bílou verzi, tohoto populárního přenosného reproduktoru.

Beolit ​​12 White Edition odráží design a filozofii Cecilie Manz, návrhářky známé pro svůj retro-cool styl. Nová technika modelu Beolit 12, je tak usazena do bílého housingu, se světle šedivou mřížkou reproduktoru vyrobenou z hliníku a černé nosné rukojeti.

Beolit 12 patří mezi nejlépe vypadající přenosné reproduktory, ale také s vysokou kvalitou zvuku.

O kvalitní zvuk se postará 120W digitální zesilovač (Class D), který dodává zvuk nezávisle do dvou 2“ výškových reproduktorů a 4“ basového reproduktoru. Systém je také vybaven technologii AirPlay od společnosti Apple. Ta umožňuje bezdrátové přehrávání z některých svých produktů, jako jsou iPod, iPad, Mac nebo PC.

Bang & Olufsen Beolit 12 White Edition naleznete ve vybraných obchodech od konce tohoto měsíce, za cenu přibližně 699 Euro (cca 17 500 Kč).

bang-olufsen-beolit-12-white-edition1 bang-olufsen-beolit-12-white-edition2

Koukněte také na

Diamond Aircraft DA50-V Be Unique

Cestovat po silnicích a dálnicích vás přestává bavit? Moře nemáme a kupovat si luxusní private …

Napsat komentář