Azul Ocean Club – Costa Rica

V loňském roce, v prvních šesti měsících, navštívilo Kostariku více než 1 320 000 turistů ze zahraničí. Každý rok, roste cestovní ruch stabilním tempem, a proto najít pro sebe „kousek ráje“ kde nebude hromada turistů, začíná být problém.

V tomto smyslu Vám hotel Azul Ocean Club nabídne přesně to, co hledáte. Dostane se Vám klidu, pohody a času na relaxaci, ovšem, při zachování 5-hvezdičkového luxusu. Hotel se nachází na pobřeží Guanacaste, zhruba 90 minut jízdy od mezinárodního letiště Liberia (LIR) nebo čtyři hodiny od letiště San Jose International Airport (SJO).

Čeká na Vás patnáct klimatizovaných jednotek a můžete si vybrat, zdali ve vybraném ubytování chcete i luxusní pokoj pro hosty, nebo se spokojíte s jednou či dvěma ložnicemi. Obklopeni tropickými lesy a svěžími upravovanými zahradami, nabízí toto ubytování moderní bílý nábytek, kontrastující se zářivými barvami.

Uvnitř dvoupatrové, dvou-ložnicové vily, se pohodlně vyspí šest lidí. V prvním podlaží, naleznete hlavní kuchyň, obývací pokoj, jídelnu, ložnici a výstup na terasu. V druhém patře se nachází ložnice s velkou manželskou postelí, balkónem a luxusní velkou koupelnou.

Pokud nechcete trávit veškerý čas ve vile, je k dispozici několik programů a rekreačních aktivit. Můžete objevovat přilehlé městečko nebo jiné oblasti Kostariky, můžete šnorchlovat, surfovat, závodně rybařit nebo třeba trénovat jógu na pláži. Azul Club Vám také pomůže s plány a navrhne Vám nejlepší možnosti jak jich docílit. Mohou také nabídnout vlastní průvodce nebo Vás pozvou na „Canopy Tour“, což je provazolezectví v pralese, ve výšce 120 metrů nad zemí.Azul Ocean Club2

Nedaleko Azul Ocean Club se nachází pět nádherných pláží, včetně Negra Beach, která je celosvětově známa pro svoje prvotřídní vlny. Díky tomu je považována za nejlepší místo na pobřeží Guanacaste pro surfaře, nebo lidi kteří milují koupání ve vlnách nebo rádi sledují strhující západ slunce.

Odpovědná hotelu je pláž Costa Rica Ostional Wildlife Refuge, jedno z nejdůležitějších hnízdišť mořských želv v zemi. Pobřežní stráž zde proto chrání ohrožené druhy, jako jsou Leatherbags, Olive Ridley a Zelené želvy, po celý rok.

Azul Ocean Club3

Blue47 a Seaside, jsou pobřežní hotelové restaurace s dvěma možnostmi stravování. Blue je spíše pro formální večeře, kdežto Seaside podává lehčí jídla v okolí bazénu. K dispozici jsou také různé lázně, aromaterapie a masážní techniky horkými kameny, bambusem či pro páry.

Azul Ocean Club může být jedním z nejlépe střežených tajemství Kostariky. Je dost v ústraní, od klasického turistického ruchu a zároveň nabízí dostatek aktivit a příležitostí pro poznávání země.

Během hlavní sezóny (leden-duben) se ceny pokojů pohybují od 4000 Kč za noc, až po 7000 Kč za dvoupatrovou luxusní vilu se snídaní a WiFi připojením v ceně.

Více fotografií a případnou rezervaci, provedete na stránkách Booking.com.

Azul Ocean Club4 Azul Ocean Club1 Azul Ocean Club5 Azul Ocean Club6

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář