Aston Martin Vanquish Thunderbolt Concept

Dánský designér Henrik Fisker je známý především pro jeho spolupráci s automobilkou Aston Martin a jako spoluzakladatel společnosti specializující se na luxusní hybridní automobily Fisker. Takže pokud se pro něco nadchne, je jasné že tomu automobilový svět věnuje pozornost. Nyní přichází koncept vozu, který je založený na modelu Aston Martin Vanquish.

Aston Martin Vanquish Thunderbolt Concept Henrik Fisker

Nejvýraznějších změn, kterých si můžete všimnout je přepracovaná karoserie z uhlíkových vláken, přední rozšířená mřížka chladiče, trojúhelníkové průduchy pro nasávání vzduchu, výrazně sešikmená střecha a 21 palcová kola z lehkých slitin obutá do polozávodních pneumatik. Vozidlo má také přepracovanou zadní část, kde najdeme upravená zadní LED světla a zadní spoiler umístěný na kufru jako součást karoserie.

Henrik Fisker Aston Martin Vanquish

Uvnitř kabiny si nelze nevšimnou 11,6 palcového dotykového panelu od společnosti Panasonic (Curved Control Screen), který je navržen tak, aby minimalizoval odlesky a odrazy okolních světel. Pod ovládacím panelem a otvorem pro klíč, nalezneme skeletonový chronograf zabudovaný do palubní desky.

Polstrování má na starosti italský výrobce nábytku Natuzzi, který poskytl několik svých exkluzivních speciálně zdobených kožených povrchů. Henrik Fisker myslel skutečně na všechno. Takže jakmile dorazíte do vytoužené destinace, můžete si vychutnat skvělé šampaňské, které je umístěno v držáku za sedačkami.

Henrik Fisker Aston Martin Vanquish Concept

Ačkoliv je Aston Martin Vanquish Thunderbolt označován pouze jako studie a koncept, faktem zůstává že několik těchto auto bude skutečně vyrobeno. Objednávka přišla z Kalifornie, od autorizovaného dealera Galpin Aston Martin.

Henrik Fisker Aston Martin Vanquish Thunderbolt Concept Henrik Fisker Aston Martin Henrik Fisker Aston Martin Vanquish Thunderbolt Aston Martin Vanquish - Thunderbolt Concept Henrik Fisker Aston Martin Thunderbolt Aston Martin Vanquish Thunderbolt Concept

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář