Armani/Casa a luxusní obytný dům v Miami

Designové studio Armani/Casa, které se podílelo na několika „značkových“ rezidencí včetně World Towers v Indii a Macka Residences v Istambulu, zahájilo spolupráci s developery z Jižní Floridy – Dezer Development. Důvodem této spolupráce je obytná věž ležící na Sunny Isles Beach.
César Pelli který tuto 60 patrovou věž navrhl, je americko-argentinský designér proslaven stavbami Petronas Tower v Kuala Lumpur nebo Adrienne Arsht Center v Miami.

Dům bude vystaven severně od Bal Harbour (nedaleko Porsche Design Towers – kterou taktéž stavěli Dezer Development) a nabídne 260 luxusních rezidencí.
Na výběr budou ubytovací jednotky od 610 m2 do 1 070 m2 za cenu začínající na 1,2 miliónu dolarech (cca 24 miliónu korun) až po 5,5 miliónu dolaru (cca 110 miliónu korun).

Prezident a generální ředitel skupiny Giorgio Armani řekl o projektu „partnerství s talentovaným architektem jako je César Pelli znamená, že vytváříme něco velmi zvláštního – pozoruhodný obytný prostor, prodchnutý duchem moderní elegance“.

Dokončení věže je naplánováno na rok 2016.

ArmaniCasa Residences Miami ArmaniCasa Residences Miami 1 ArmaniCasa Residences Miami 2

Koukněte také na

Luxusní rezidence Zaha Hadid New York

Poslední výtvor jedné z nejnadanějších architektek 21. století – Zaha Hadid není potřeba představovat. Hadid a …

Napsat komentář