Anantara Medjumbe Island Resort & Spa

Chtěli byste utéct před nepředvídatelným počasím z Čech někam do tepla a nevíte kam? Mosambik, ačkoliv to zní zvláštně, nabízí nejen stabilní krásné počasí, ale také ráj ukrytý před turisty. V souostroví Quirimbas Archipelago se nachází ráj Anantara Medjumbe Island Resort & Spa. Malý ostrov, který je ukryt na severní straně pobřeží Mosambiku je dlouhý 1 kilometr a široký pouhých 300 metrů. Ale i přes svoje rozměry nabídne 12 luxusně vybavených vil, které kombinují sofistikovanou jednoduchost a zároveň úžasnou pohostinnost.

Dovolena mosambik Anantara Medjumbe Island Resort & Spa

Je úplně jedno v jaké vile právě jste, každá nabízí romantický výhled na tyrkysový Indický Oceán s přímým vstupem na pláž. Dobové vybavení koresponduje s moderními technologiemi, takže i když je střecha došková, uvnitř naleznete klimatizaci, vlastní sociální zařízení, Wi-Fi připojení nebo třeba i houpací síť. Spolu s bazénkem, který je také součástí každé vily si po náročném dni můžete vychutnat pohodu a klid, kterou ostrov nabízí.

Luxusni dovolena mosambik - Anantara Medjumbe Island Resort & Spa

Jak by mohl vypadat ideální den, když Vás nebaví jenom ležet na pláži a opalovat? Ráno vyrazíte na klidnou procházku po nedotčených panenských plážích, pak se smočíte ve vlnách teplého Indického Oceánu a zajdete si na uvolňující masáž. Odpoledne si vezmete člun a pojedete na ryby nebo si užít windsurfingu. Až se dostatečně unavíte tak si vezmete šnorchl nebo výstroj a užijete si potápění nad korálovými útesy. V podvečer zajdete do výborné restaurace, kde ochutnáte místní kuchyni nebo čerstvé mořské plody, zatímco se budete kochat výhledem na zapadající slunce nad oceánem.

Cena za pronájem luxusní vily začíná na 15 000 Kč/noc. Objednávat můžete přes Booking.com.

Luxusni dovolena mosambik Anantara Medjumbe Island Resort & Spa Anantara Medjumbe Island Resort & Spa - mosambik bazen pool Anantara Medjumbe Island Resort & Spa - bar Mosambik Anantara Medjumbe Island Resort & Spa Mosambik - Anantara Medjumbe Island Resort & Spa Anantara Medjumbe Island Resort & Spa - mosambik Anantara Medjumbe Island Resort & Spa restaurant Anantara Medjumbe Island Resort & Spa mosambik Anantara Medjumbe Island Resort & Spa

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář