Alexander Wang – barvu měnící kabát za 160 000 Kč

Někteří návrháři, jsou známi především díky svým jednoduchým stylovým návrhům, které nikterak nevybočují z průměrné řady módní kolekce. Alexander Wang je však jiný.

Od svého příchodu na módní scénu v roce 2007, žije tento mladý návrhář na špičce designu a inovací. Po spolupráci s předními značkami jako jsou Samsung nebo Dr.Dre, mladý designér získal reputaci jako specialista pro míchání žánrů courtore a technologií.

Ve své kolekci Fall-Winter 2014/2015, tento designér propůjčil svůj talent do futuristického svrchního oblečení, citlivého na teplotu. Kabát, který se zdá na první pohled zeleno-hnědý, se přeměňuje díky barvy měnícím tkaninám v jiné odstíny. Vystavte kabát určitým teplotám a uvidíte živě žlutou, modrou, limetovou nebo fialovou. Wang nazývá svůj kabát „thermo-reactive“.

Kolik tahle sranda stojí? Předobjednávku lze provést v domě Moda Operandi za pouhých 7 995 dolarů (s 3998 dolary jako zálohou). I kdyby se Vám skoro 160 000 Kč nezdálo za kabát hodně, musíme Vás zklamat. Kabát je již vyprodán. Ovšem! Můžete si koupit sukni ve stejném futuristickém designu a se stejným efektem změny barvy. Za pouhých 2 550 dolarů, tedy lehce přes 50 000 Kč.

Kolekce byla inspirována Wangovou myšlenkou „extrémních podmínek a přežití“ a odkazuje na užití ve městě a sportovní design.

alexander-wang-color-changing-coats

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář