Alessandro Isola – Orbit Sink

Italský designér Alessandro Isola je znám zejména svými návrhy luxusních domů, stylových vináren, sedacích souprav nebo také konferenčních stolků vytvořených ze zahnutého koberce. Ačkoliv se to na první pohled nezdá, jeho novým počinem je luxusní umyvadlo Orbit Sink, které překvapí skvělou variabilitou.

Velmi jednoduchý design na který jsme od Isola zvyklí, prokáže svojí rafinovanost až při bližším ohledání. Kruhové umyvadlo je propojeno neviditelným kovovým mechanismem po celé jeho výšce. A díky jednoduchému rozdělení, tak nabízí každý kruh úložný prostor ať už pro kosmetiku, ručníky nebo jiné drobnosti. Design doplňuje elegantní chromový kruh v horní části, který plní funkci věšáku ručníků. Zmíněný kovový mechanismus je jakousi „páteří“ celého umyvadla a také plní funkci odpadu. Umyvadlo proto nemusí být umístěno pouze u stěny, ale může být kdekoliv v místnosti (samozřejmě za předpokladu náležitého instalatérského rozvodu).

alessandro isola - orbit sink 5 alessandro isola - orbit sink 4 alessandro isola - orbit sink 3 alessandro isola - orbit sink alessandro isola - orbit sink 2 alessandro isola - orbit sink 1

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář