A. Lange & Söhne – Glashütte Grand Lange 1

Jeden ze tří modelů Glashütte od společnosti s německými základy A. Lange & Söhne získal pro rok 2014 inovaci ve formě ukazatele měsíční fáze. Nový model Grand Lange 1 bude vyráběn ve třech variantách. První hodinky jsou z klasického zlata, další z růžového zlata a poslední z platiny.

Zobrazení fáze měsíce je integrováno do ciferníku s hodinami. Dřívější zvěsti o nepřehlednosti ukazatelů na ploše o průměru 41mm, respektive 38,5mm byly tak po představení těchto hodinek vyvráceny.

Stejně jako v hodinkách A. Lange & Söhne Lange 1 MoonPhase, bude také tento ukazatel velmi přesný. Dokazuje to i „záruka“ přesnosti na dalších 122,6 roků. Díky kontinuitnímu napojení měsíční fáze s hodinovým ciferníkem, je pohyb ukazatele okem takřka neviditelný. Samozřejmostí je také posunovač s možností nastavení hodinek manuálně (mezi 7 a 8 hodinou).

Srdcem hodinek je přesný strojek Lange’s L095.3 (4,7mm tenký), ručním nátahem a rezervou 72 hodin.

Disk ukazatele měsíce je vyroben ze zlata s modrým povlakem, zdobení lze přizpůsobit přání klienta. Konstrukce se od modelu Lange 1 MoonPhase liší jen velikostí disku ukazatele. V aktuální verzi je totiž nepatrně větší.

Nový model Grand Lange 1 MoonPhase tak definitivně rozšíří řadu modelů mistrného výrobce A. Lange & Söhne.

Jak již bylo uvedeno výše, hodinky budou k dispozici ve žlutém zlatě (model 139.021), růžovém zlatě (139.032) a platině (139.025).
Cena hodinek vyrobených ze zlata, začíná na 38 900 € a cena platinových 50 900 €.
K zakoupení přímo na stránkách výrobce A. Lange & Söhne.

A-Lange-Grand-Lange-1-Moonphase_yellow A-Lange-Grand-Lange-1-Moonphase-detail Grand-Lange-1-Moonphase A-Lange-Caliber-L0953 A-Lange-Grand-Lange-1-Moonphase

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář