10 nejkrásnějších hotelů na světě

Obrázek vydá za tisíc slov. Tak by se dal charakterizovat tento výpis 10 nejkrásnějších hotelů na světě. Tentokrát se tolik nezaměříme na luxusní hotely, ale na hotely kombinující neskonalou krásu přírody, perfektní lokalitu a nadstandardní servis.

 

10) Hotel Villa Honegg, Ennetburgen, Švýcarsko
Hotel Villa Honegg, Ennetburgen
Diskrétně ukrytý hotel na hoře Bürgenstock, se chlubí statusem nejmenšího 5-hvězdičkového hotelu ve Švýcarsku. Rezervaci lze provést pouze pro jednu společnou skupinu hostů. Dostane se Vám tak maximálního soukromí. Ubytování je až pro 23 osob v příjemných a klidných pokojích. Luxusně zařízené sametové pokoje, dřevěná podlaha a výhled na vrcholky zasněžených hor, to je Hotel Villa Honegg.

Pokud se Vám podaří rezervovat termín, ceny ubytování začínají již od 3000 Kč / noc.
Rezervaci proveďte přes Booking.com

Hotel Villa Honegg 1 Hotel Villa Honegg 3 Hotel Villa Honegg 2

 

9) Taj Lake Palace, Udaipur, Indie
Taj Lake Palace 3
Pouze dvě slova vyjádří celý tento hotel – Royal Mystique! Plovoucí zázrak z mramoru, Taj Lake Palace spolu se všemi zlatými lištami, doplňky, mramorovými sloupy, stylově zasazenými okny působí jako dřívější hrad králů, kteří vládli celému městu. Hory Aravalli které ladně doplňují celou lokalitu, Vás budou „hlídat“ i při procházce městem, kdy po boku láhve sektu, kaviáru nebo foie gras nabydete dojmu, že jste se právě stali vládcem celého území.

Až Vás unaví nohy, můžete vyplout do fialového západu slunce na 150 let staré obřadní lodi, poseté svíčkami a za doprovodu veslařů.

Cena za noc od 5 000 Kč. Rezervaci a více fotografií naleznete na Booking.com

Taj Lake Palace 1 Taj Lake Palace Taj Lake Palace 2

 

8) Naka Island Resort, Phuket, Thajsko
Naka Island
Ačkoliv je Phuket poměrně daleko, tento ostrov k němu patří a vymyká se tak celému regionu.
Ostrov obklopují úžasné písčité pláže s kokosovými háji a nikdy nekončícím výhledem na smaragdově zelenou Phang Nga Bay. Vzhledem k přístupnosti ostrova, kdy je dostupný pouze soukromým člunem z pobřeží Phuket patří Naka Island jednoznačně mezi jedno z nejlepších soukromých míst v Thajsku, které Vás dozajista uchvátí.
67 luxusně vybavených vil, nabízejících pohled z kopce na Andamanské moře Vám připraví nenapodobitelný zážitek.

Cena ubytování od 7000 Kč / noc.
Rezervaci a více fotografií naleznete na Booking.com

Naka Island 3 Naka Island 2 Naka Island 1

 

7) Canaves Oia, Santorini
Canaves Oia Hotel
Canaves Oia Hotel nabízí jedno z nejvíce romantických ubytování na ostrově Santorini. Klenuté stropy, části vytesané do skály, smetanově bílé stěny v kontrastu s tradičním dřevěným nábytkem, obrazy a umělecké předměty. Taková je místní architektura.
Sedněte si venku na terasu s nekonečným bazénem a vedlejším sadem keřů bougainvillaea. Jejich příjemná vůně a výhled na úžasné moře Vám navodí tu správnou romantickou atmosféru. Prozkoumejte celý ostrov z hladiny a vstupte na charterovou jachtu kolem ostrova Santorini a blízkých Kykladských ostrovů. Budete unešeni.

Ubytování od 5 000 Kč za noc.
Rezervaci a více fotografií naleznete na Booking.com

Canaves Oia Hotel 1 Canaves Oia Hotel 2 Canaves Oia Hotel 3

 

6) Dusit Thani, Maldivy
Dusit Thani 3
Když se půvabná thajská pohostinnost smísí s jedinečným luxusem Malediv, jste v rezortu Dusit Thani. Obklopeni bílými písčitými plážemi, domy na útesu a tyrkysovou lagunou. Toto letovisko na ostrově Mudhdhoo je spojením moderní sofistikovanosti a skutečnou přírodou.
Přístupnost je pouze pomocí hydroplánu z hlavního města Malé nebo motorovým člunem z Baa Atol. Od malých vil na pobřeží Beach Villas, přes exkluzivní Ocean Pavilions po luxusní Beach Rezidences nabízí Dusit Thani široké možnosti ubytování a možnost cítit se jako doma, daleko od skutečného domova.

Maledivy něco stojí, počítejte tedy s cenou od 16 000 Kč za jednu noc.
Rezervaci a více fotografií naleznete na Booking.com nebo na českých stránkách Dovolená.cz

Dusit ThaniDusit Thani 3Dusit Thani 2

 

5) Hotel Hacienda Na Xamena, Ibiza, Španělsko
Hacienda Na Xamena Ibiza 2
Domov pro nejžhavější noční život na světě. Když řeknete, že jedete na Ibizu, většině lidí se vybaví nikdy nekončící párty, diskotéky a kluby. Určitě ale ne smaragdové moře a nádherné převisy skal. Hotel Hacienda Na Xamena se nachází na 180 metrů vysokém útesu, zasazeném v samém srdci národního parku. Jestliže hledáte krásy ranního úsvitu, poklidnou siestu, nádherný západ slunce a čirou noční oblohu plnou hvězd, jste na pravém místě. Ačkoliv se celý hotel nachází pouhých 20 minut od bujarého nočního života ve městě, dvou kilometrový borovicový les tento středomořský hotel bez problému uchrání.

Ceny již od 6 000 Kč za noc
Rezervaci a více fotografií naleznete na Booking.com

Hacienda Na Xamena Ibiza 1 Hacienda Na Xamena Ibiza 3 Hacienda Na Xamena Ibiza

 

4) Capella Lodge, Lord Howe Island, Austrálie
Capella-Lodge
Pokud by Capella Lodge měl být popsán slovy, jsou to: inspirace, samota, exotika, luxus, nedotčenost. Ostrov Lord Howe Island, který je zapsán ve světovém dědictví UNESCO Vás uchvátí ohromujícím oceánem a neskonale krásnými horami.
Při odpočinku v zátoce zamilovaných „Lovers Bay“, Vás napadne, že Capella Lodge je jedním z mála míst, kde můžete v klidu odpočívat od rušného zbytku světa. Pokud se však budete chtít vydat za dobrodružstvím, můžete prozkoumat okolní lesy nebo nalézat klidné a skryté laguny, rozevláté po sopečných vrcholech.

Capella Lodge 3 Capella Lodge 4 CapellaLodge_1

 

3) Hotel Salto Chico, Patagonia, Chile
Hotel Salto Chico Patagonia
Nachází se přímo v srdci národního parku „Torres del Paine National Park“ v centrální Patagonii. Usedlost se je umístěna v odlehlé krajině, kterou obklopují dvě „věže“ Torres, podle kterých národní park získal název. Hotel byl navržen tak, aby došlo k intenzivnímu kontaktu člověka a přírody, při zachování nerušené vznešenosti celého okolí. Dokonce i bazén a vířivky jsou ve stejné úrovni jako jezero Pehoe.

 

2) Jade Mountain Resort, St. Lucia – Svatá Lucie
Jade Mountain Resort
Rozvíjející se nad majestátní pláží o rozměru 600 akrů, letoviska Anse Chastanet, oslavuje Jade Mountain Resort ohromující malebnost krajiny a organickou architekturu. Tu krásu musíte vidět, jinak tomu neuvěříte. Obří kamenné „sloupce“ dotýkající se nebe, propojeny množstvím mostů a nekonečné bazény, působí dohromady jako obří svatyně.
Otevřené pokoje, kde chybí čtvrtá stěna, pouze umocňují tento neopakovatelný zážitek celého ostrova Svaté Lucie. Nejen pro tuto krásu, je zapsán tento ostrov ve světovém dědictví UNESCO.

jade-mountain-resort

 

1) The View Hotel, Monument Valley, USA
The View Hotel Monument Valley
Přesně jak se říká „nesuďte knihu podle obalu“, zde můžete udělat vyjímku. The View Hotel je jediný hotel, postavený na okraji údolí, kde můžete při probuzení sledovat nádherný východ slunce.

Výhled, který Vám ukáže Monument Valley, nenajdete nikde jinde na světě. Hotel postavený z velké části na území parku Navajo nabízí 90 pokojů. Na kvalitě lokality hotelu také přidává fakt, že sousedí s „Tribal Park Visitors Center“, který poskytuje úžasný terén pro sledování hvězd a celé noční oblohy.

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář