hodinky Ulysse Nardin Black Sea

Temná síla – Ulysse Nardin Black Sea

Jako součást limitované edice vyrobené v pouhých 1846 kusech, přichází hodinky Ulysse Nardin Black Sea. Černé pouzdro, na které jsme zvyklí spíše z hodinek Panerai, zde není pokryto vrstvou uhlíku nebo barvy (PVD technologie), ale černým vulkanizovaným kaučukem. Vše naneseno na pouzdro z nerezové oceli o průměru 45,8 milimetru.
Ciferník je téměř uměleckým dílem. Černá textura jemných vln se zlatými a modrými akcenty. Zlaté ručičky ukazují na modré indexy, které v noci září modrou luminiscencí. Detailní zpracovaní je jako vždy u společnosti Ulysse Nardin dech beroucí. Ciferník a strojek jsou chráněny safírovým sklíčkem s dvojitou anti-reflexní ochranou.

Luxusni hodinky Ulysse Nardin Black Sea
Strojek je domácí švýcarské produkce Ulysse Nardin UN-26 vybaven 28 drahokamy, frekvencí 28 800 kmitů za hodinu a 42 hodinovou rezervou nátahu. Ukazatel rezervy je vsazen do komplikace pod index na 12 hodinách.
Za zmínku určitě stojí jednosměrně otočná luneta zdobená zlatými akcenty a modrou tečkou, oblíbenou u modelů Seamaster společnosti Omega.

Černý gumový pásek s dvojící keramických prvků a skládací sponou řadí tyto hodinky spíše mezi volnočasové než na důležitá obchodní jednání. Luxusní hodinky Ulysse Nardin Black Sea budou k dispozici za cenu přibližně 8000 dolarů (cca 200 000 Kč).

Ulysse Nardin Black Sea hodinky Ulysse Nardin Black Sea

Koukněte také na

christophe-claret-maestro-14

Privátní večeře s Christophe Claret

Po úspěchu modelů Maestro a X-TREM-1 Sting HD hodinek Christophe Claret na nedávném veletrhu, připravila …

Napsat komentář