Louis Vuitton Summer 2015 Collection

Nová letní kolekce Louis Vuitton – Summer 2015 Collection

Značku Louis Vuitton nemusíme představovat. Každý kdo se alespoň trochu orientuje v módě, tuto značku velmi dobře zná. Nová kolekce modelů s výstižným a jednoduchým názvem Louis Vuitton Summer 2015 Collection přichází na trh právě nyní.

Hlavním rysem této kolekce jsou živé a pestré barvy, které vyniknou nejen na promenádě kolem moře, ale také v šedivém městském ruchu.

Neverfull MM Monogram V – 1 620 dolarů (cca 40 500 Kč)

Louis Vuitton Neverfull MM Monogram V

Kabelky z řady Neverfull jsou oblíbené již od 60. let, kdy je společnost Louis Vuitton představila. Ačkoliv mají mezi příznivci a skalními fanoušky méně nápadníků než kabelky z řady Speedy, jejich design působí s novým barevným „V“ jako ideál pro zpestření všedních dnů. Růžová barva v kombinaci s Monogramem a potiskem „Volez, Voguez, Voyagez avec les Valises Louis Vuitton“ na Vás zapůsobí tak, že si budete chtít sbalit věci a vyrazit rovnou na pláž.

 

Lockit Bracelet – 405 dolarů (cca 10 125 Kč)

naramek louis vuitton lockit bracelet

Když už máte novou kabelku s barevným vzorem tak přeci musíte sladit i doplňky. Nový kožený náramek Lockit Bracelet je kombinací jemné barevné kůže a tkaniny s klasickým Monogramem. Spona odkazuje na zámky Maison historických truhlic a je vyrobena z mosazi s povrchovou úpravou z palladia.

 

Ramages Dot Square – 485 dolarů (cca 12 125 Kč)

satek louis vuitton ramage dots scarves shawls

Co by to bylo za léto a barevně sladěný outfit bez nádherného šátku? Čisté hedvábí nejvyšší kvality a pěti-barevný potisk vytváří z tohoto šátku univerzální doplněk, který sladíte téměř s čímkoliv.

 

Keepall 45 Ramages – 2 220 dolarů (cca 55 500 Kč)

Taska Louis Vuitton keepall 45 ramages

Letní verze ikonické tašky Keepall s barevným „Ramages“ potiskem přes Monogram. Ideální batožina na útěky před ruchem velkoměsta a díky svému designu do tašky snadno zabalíte věci na celý víkend.

 

Voyage Sandal – 970 dolarů (cca 24 250 Kč)

Boty louis vuitton voyage sandal

Novou kabelku máme, doplňky v podobě šátku a náramku také, cestovní tašku neseme, ale pořád nám něco chybí? Když máme novou kabelku, musíme přeci sladit i boty! Elegantní dámské sandále, vyrobené z přírodní ultra-jemné telecí kůže a v živých barvách jsou tím ideálním řešením. Boty jsou ve vnitřní části ozdobeny plátnem s Monogramy a na patě nalezneme zlatou plaketu s logem Louis Vuitton. Jednoduché a přesto nadčasové.

Kompletní kolekci Louis Vuitton Summer 2015 naleznete na stránkách LouisVuitton.com.

Louis Vuitton Summer 2015 Collection

Koukněte také na

Luxusní nábytek Bugatti Home Collection

Luxusní nábytek Bugatti Home Collection

Začátkem tohoto měsíce se na oblíbeném veletrhu 2016 Salone del Mobile v italském městě módy – …

Miluješ luxus?
Přidej se k nám!

VIP párty, luxusní automobily, exkluzivní hodinky, přepychové dovolené a mnohem víc!

Získáš přístup k nejnovějším informacím ze světa luxusu!