goutte-evian

Nová láhev luxusní vody EVIAN Drop

Když u Vás peníze nehrají roli, není důvod být průměrný. A to ani v případě že jde o pití vody! Nová láhev společnosti Evian představuje dokonalé spojení designu a přírody, jedná se totiž o plně recyklovatelnou nádobu. Evian čerpá vodu z vrcholků švýcarských Alp, tam kde je příroda nedotčena po celá tisíciletí.

Drop Evian – jak je nová láhev nazývána, bude k dispozici pouze ve vybraných městech a metropolích. Zakoupit jí tak můžete v Paříži, Londýně a Ženevě. Kosmopolitní a jet-set povaha těchto měst se zkrátka odráží v čemkoliv a to i tak prostém jako je voda.

Drop Evian bude prodávána v kioscích, obchodech, lázních napříč celými městy. Mobilní sklady formou automobilů nebo skútrů jsou samozřejmostí. Evian jde tak daleko, že vytvořil mobilní aplikaci pro smartphony, které pokud máte žízeň, ukáží nejbližší místo, kde lze nápoj zakoupit.

Zhruba 600ml láhev, je nově bez tradičního víčka a polepu. A právě kvůli tomu je usnadněna recyklace daného výrobku, protože láhve tak mohou být lépe a jednodušeji rozdrceny a zužitkovány.

Cena za Drop Evian je stanovena na 1€ za 600ml láhev. Což není tak špatné, za možnost naší planetě trošku odlehčit.

goutte-evian

Koukněte také na

richard-mille-rm-67-02-high-jump-rm-67-02-sprint

Richard Mille RM 67-02 High Jump & RM 67-02 Sprint

Hodinářská společnost Richard Mille má dva nové sportovní ambasadory a tak na jejich počest připravila …

Napsat komentář