Montblanc Rita Hayworth Limited Edition 46

Montblanc Rita Hayworth Limited Edition 46

Rita Hayworth byla hvězdou stříbrného plátna a jednou ze seznamu „100 Greatest Stars of All Time“ uveřejňovaným Americkým Filmovým Institutem (AFI). Americká herečka, zaujala publikum v letech 1940 až 1950 ohromující krásou a mimořádnými hereckými a tanečními schopnostmi. V dané době byla neobyčejně sexy, smyslná a velice charismatická – proto se jí začalo přezdívat „bohyně lásky“.

Není proto divu, že i po 27 letech po jejím skonu (1987), je herečka uctívána a stala se zdrojem inspirace. Společnost Montblanc tak vzdává hold bohyni Hollywoodu s limitovanou edicí pera „Rita Hayworth Limited Edition 46“.

Montblanc Rita Hayworth Limited Edition 46 - 1

Číslovka v názvu, je narážkou na rok 1946 a vydání filmu Gilda, který znamenal pro Hayworth mezinárodní ohlas. Limitovaná edice plnicího pera, je navržena po hereččině kultovní roli „dokonalé svůdnice“.

Průsvitný zelený lak luxusního pera, připomíná svůdné zelené šaty, které měla Hayworth na plakátech z dané doby. Giloše (guilloche) jsou vyrobeny z 18-karátového zlata (750/1000) a stejně jako citrín na víčku, symbolizují jasně zářivé vlnité vlasy Hayworth.

Tvar tohoto psacího nástroje zrcadlí smyslnou taneční postavu herečky, zatímco diamant a horní prstenec, odkazují na hodnotu Hollywoodu. Ručně vyráběný zlatý hrot (750/1000) je vybaven otvorem ve tvaru srdce – na počest bohyně lásky.

Luxusní pero Montblanc Rita Hayworth Limited Edition 46 zakoupíte ve vybraných buticích značky Montblanc.

Montblanc Rita Hayworth Limited Edition 46 - 2 Montblanc Rita Hayworth Limited Edition 46 Rita_Hayworth

 

Koukněte také na

richard-mille-rm-67-02-high-jump-rm-67-02-sprint

Richard Mille RM 67-02 High Jump & RM 67-02 Sprint

Hodinářská společnost Richard Mille má dva nové sportovní ambasadory a tak na jejich počest připravila …

Napsat komentář