Luxusní pero Bugatti Pur Sang Duotone

Luxusní pero Bugatti Pur Sang Duotone

Italská značka produkující luxusní doplňky Montegrappa, odhaluje novou řadu psacích potřeb. Tentokrát je to na počest supersportovního automobilu Veyron od společnosti Bugatti.

Luxusní pero Bugatti Pur Sang Duotone jak už název napovídá, je vyvedeno v dvoubarevném provedení a inspirováno detaily a povrchy modelu Veyron (konkrétně limitované edice Bugatti Veyron Pur Sang). Nadčasový a propracovaný design je jistotou, že Vám pero bude za pár let připadat stále jako nové.

luxusni pera Bugatti

Na výběr máte z pěti barevných kombinací včetně materiálu, těmi jsou: Indigo Blue a Rhodium, Bugatti Blue a Rhodium, Matte Black a Ruthenium, Pearl s růžovým zlatem a Argus Pheasant Brown v kombinaci taktéž s růžovým zlatem.

Kovové části jsou vyrobeny pomocí technologie „Dynamic Quilting“ tak, aby připomínali elegantní čalounění Veyrona, kterého máte v garáži. Modelová řada luxusních per Bugatti Pur Sang Duotone přichází ve speciálně navržených oválných krabičkách, inspirovaných opět modelem Bugatti Veyron. Nová edice Bugatti Pur Sang Duotone je vyráběna jako plnicí pera, rollery, kuličková pera a mechanické tužky.

Cena, kde nová modelová řada psacích potřeb začíná je 1 320 dolarů (cca 33 000 Kč), za kterou pořídíte kuličková pera, nebo mechanické tužky.

Luxusní pera Bugatti - Pur Sang Duotone Luxusni pero Bugatti Pur Sang Duotone Luxusni pera Bugatti Pur Sang Duotone Luxusní pero Bugatti Pur Sang Duotone

Koukněte také na

Luxusní nábytek Bugatti Home Collection

Luxusní nábytek Bugatti Home Collection

Začátkem tohoto měsíce se na oblíbeném veletrhu 2016 Salone del Mobile v italském městě módy – …

Miluješ luxus?
Přidej se k nám!

VIP párty, luxusní automobily, exkluzivní hodinky, přepychové dovolené a mnohem víc!

Získáš přístup k nejnovějším informacím ze světa luxusu!