carlex-design-mercedes-benz-s63-amg-interior-1

Luxus nebo nevkus? Zlatý interiér Mercedes Benz S63 AMG

Jak se říká, vzhled a chuť jsou objektivní, ale interiér v novém Mercedesu S63 AMG pozlacen 24 karátovým zlatem, zdá se, není zas tak moc dobrý nápad. Interiéroví specialisté ze společnosti Carlex Design, představili na svém Facebooku svůj nejnovější projekt – Mercedes Benz S63 AMG 2014.

Myslíme si, že Mercedes S63 AMG má už sám o sobě dosti luxusní interiér a není potřeba jiných či upravených doplňků. Co člověk, to názor. Společnost Carlex Design tak představila řadu původních panelů, pozlacených 24 karátovým zlatem. Můžete si pořídit veškeré větrací otvory, tlačítka volantu, emblém Mercedes-Benz, kryty reproduktorů, tlačítka či kliky dveří. Podobné zlaté provedení interiéru lze vidět i v Koenigseggu Agera, ovšem u tohoto S-class Mercedesu, to působí poněkud okázale a zbytečně.

Více fotografií a informací, naleznete na stránkách Carlex Design.

carlex-design-mercedes-benz-s63-amg-interior-2 carlex-design-mercedes-benz-s63-amg-interior-6 carlex-design-mercedes-benz-s63-amg-interior-9 carlex-design-mercedes-benz-s63-amg-interior-4 carlex-design-mercedes-benz-s63-amg-interior-8 carlex-design-mercedes-benz-s63-amg-interior-7 carlex-design-mercedes-benz-s63-amg-interior-5 carlex-design-mercedes-benz-s63-amg-interior-3

Koukněte také na

limitovana-edice-pagani-huayra-hermes-edition

Pagani Huayra Hermès Edition

Vlastnit dneska supersportovní automobil není nic zvláštního. Stačí pár miliónů nebo vyšších stovek tisíc a …

Miluješ luxus?
Přidej se k nám!

VIP párty, luxusní automobily, exkluzivní hodinky, přepychové dovolené a mnohem víc!

Získáš přístup k nejnovějším informacím ze světa luxusu!