destnik burberry

Elegantní deštník Burberry

Kolikrát se Vám již stalo, že jste vyrazili na procházku za teplého podzimního slunce a změna počasí vyvolala tak silný déšť že jste buď promokli nebo se běželi schovat? I příjemná procházka totiž může skončit nečekanou průtrží mračen a okamžitým ukončením pohodové chvilky. Pokud nemáte rádi deštivé počasí, jsou tyto vlhké podzimní měsíce spíše nepříjemným zpestřením. Ovšem i za deště můžete pomocí správných doplňků nejen vypadat skvěle, ale také být dokonale ochráněni.

Nový deštník od britské luxusní značky Burberry je toho jasným důkazem. Elegantní zpracování s koženou rukojetí z aligátoří kůže přichází ve dvou „zemských“ barevných odstínech –  tmavě zelené a hnědé. Díky tomu že textilie každého kusu je vyrobena z 60% polysteru a 40% polyamidu nedojde ani při silném dešti k poškození ochrany a zůstanete tak v bezpečí před hrozícím živlem. Navíc Vás neobvyklé barevné odstíny látky odliší mezi skupinkami ostatních převážně černých deštníků.

Elegantní deštník Burberry pořídíte za cenu 1 495 dolarů (cca 30 500 Kč).

luxusni elegantni destnik burberry Luxusni destnik burberry 1 luxusni destnik burberry elegantni destnik burberry destnik burberry

Koukněte také na

luxusni-hodinky-jacob-co

Jacob & Co. Opera Musical

Z blízka to vypadá spíše jako umělecké dílo než luxusní hodinky. Společnost Jacob & Co. …

Napsat komentář