Breva Génie 01 Platinum Limited Edition

Breva Génie 01 – limitovaná edice 12 ks v platině

Platinová pouzdra Breva 950 nabízí transparentní safírové sklíčko, aby ukázali krásu složitosti svého strojku. Zadní část lze pozorovat skrze křišťálové dýnko. Aby byla zajištěna přehlednost ciferníku, je hodinový ciferník na 8 hodinách a vteřinový na hodinách dvou. Hodinový ciferník je černěná ocel s galvanicky pokovenými čísly, kdežto vteřinový ukazatel je vyvýšen a zbarven modře.

Vlastní kalibr Génie 01 byl pro společnost Breva vyvinut hodinářským mistrem Jean-François Mojonem. Je vybaven patentovým mechanismem dvojí aneroidních kapslí pro měření tlaku vzduchu. Mechanický, s ručním nátahem strojek je vybaven ukazatelem nadmořské výšky, barometrického tlaku, ukazatelem vteřin a ukazatelem rezervy chodu. Samozřejmostí je možnost nastavení barometrických popřípadě výškových hodnot jak pevných tak pohyblivých. Rezerva chodu je 65 hodin s indikátorem zbývající energie na modrém ciferníku.

Luxusní hodinky Breva Génie 01 Limited Edition Platinum jsou vybaveny ručně šitým řemínkem z aligátora v námořnické tmavě modré barvě.

Breva-Genie-01-Platinum-Limited-Edition-02 Breva-Genie-01-Platinum-Limited-Edition-03 Breva Génie 01 Platinum Limited Edition

Koukněte také na

richard-mille-rm-67-02-high-jump-rm-67-02-sprint

Richard Mille RM 67-02 High Jump & RM 67-02 Sprint

Hodinářská společnost Richard Mille má dva nové sportovní ambasadory a tak na jejich počest připravila …

Napsat komentář